Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Klasyczne podejście do chorób autoimmunologicznych

22 września @ 09:00 - 25 września @ 17:00 CEST

4290PLN
Zapraszamy na 22,5 h zegarowych wykładów – duża dawka skondensowanej wiedzy!

W związku z tym, że w dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi cierpi na choroby autoimmunologiczne, ważne jest, aby zrozumieć, jak leczyć je z perspektywy medycyny chińskiej oraz zgłębiać, co klasyczna medycyna chińska ma do zaoferowania w tych przypadkach. Shang Han Lun oferuje idealne podejście do zrozumienia i leczenia chorób autoimmunologicznych, ponieważ koncentruje się na zrozumieniu i leczeniu problemów wynikających z wyzwań stawianych przed układem odpornościowym oraz z jego rozregulowania.

Na kurs zapraszamy terapeutów TCM zajmujących się ziołolecznictwem.
Jeśli warunki (przepisy związane z pandemią COVID-19 oraz swoboda podróży pomiędzy Wielką Brytanią i Polską) na to pozwolą, kurs odbędzie się stacjonarnie w Sopocie.
W przypadku zajęć stacjonarnych liczba uczestników jest ograniczona do 35 osób.
W przypadku utrudnień w przeprowadzeniu kursu w trybie stacjonarnym, zajęcia odbędą się w trybie online. Decyzja o przeprowadzeniu kursu online nie zmienia ceny kursu.

  • Termin: 22-25.09.2022
  • Miejsce: Hotel Eureka, Emilii Plater 7/9/11, 81-777 Sopot
  • Kurs tłumaczony na język polski
  • Wykładowca: Laurie Ayres
  • Cena promocyjna do 15 lipca: 3900 zł (po 15 lipca cena regularna: 4290 zł)
  • Rejestracja na kurs na stronie tutaj →

W trakcie wykładów przeanalizujemy, w jaki sposób klasyczna medycyna chińska wyjaśnia proces reakcji immunologicznej oraz dowiemy się, jak zastosować tę koncepcję do zrozumienia zaostrzeń chorób autoimmunologicznych i ich progresji do chronicznych patologii. Omówimy kluczowe zasady radzenia sobie z zaostrzeniami, długoterminowe leczenie leżącego u podstawy stanu chronicznego oraz ważne przejście między dwoma stadiami choroby podczas wychodzenia z zaostrzenia i powrotu do leczenia długoterminowego.

Następnie omówimy często stosowane strategie leczenia i progresję w wielu najczęściej spotykanych chorobach autoimmunologicznych, między innymi w reumatoidalnym zapaleniu stawów, chorobie Leśniowskiego-Crohna i wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego, autoimmunologicznych problemach z tarczycą, stwardnieniu rozsianym.

Celem tego wykładu nie jest jedynie przedstawienie protokołów dla niektórych chorób, ale wsparcie terapeutów i lekarzy w zrozumieniu zasad leczenia chorób autoimmunologicznych, aby mogli lepiej analizować, rozumieć i leczyć wiele prezentacji, które pojawią się w praktyce klinicznej.

Wykładowca: Laurie Ayres
Więcej szczegółowych informacji o wykładowcy znajdziesz na stronie tutaj →

Szczegóły

Początek:
22 września @ 09:00 CEST
Koniec:
25 września @ 17:00 CEST
Koszt:
4290PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
http://www.akupunktura-klasyczna.com/sklep/kursy/kurs-klasyczne-podejscie-do-chorob-autoimmunologicznych/

Organizator

Instytut Baoku
Telefon:
+48 794 303 888
Adres e-mail:
dobrochna@medycynaorientalna.pl
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Hotel Eureka
ul. Emilii Plater 7/9/11
Sopot, pomorskie 81-777 Poland
+ Google Map
Telefon:
+48 510 143 092